O stronie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy dla Państwa specjalną stronę poświęconą energooszczędnemu a zarazem praktycznemu oświetleniu w technologii LED przeznaczonemu do kuchni, garderoby, szaf, witryn itp.

Dzięki wielkiemu doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat istnienia naszej firmy, Państwa sugestiom oraz zapotrzebowaniu na tego typu produkty, mogą Państwo szybko skalkulować koszt odpowiedniego oświetlenia i dowolnie je modyfikować. Prezentowane przez nas rozwiązania zaspokoją potrzeby wszystkich klientów, a prostota ich montażu sprawia, iż nie muszą Państwo najmować wykwalifikowanych monterów.

Stworzony przez nas system oświetlenia na wymiar umożliwia zamówienie opraw liniowych o dowolnej długości w graniach 20-200 cm, które wkomponują się w nowo zamawiane lub istniejące już meble. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy trzy rodzaje oświetlenia z czterema różnymi mocami światła, w zależności od możliwości zamontowania jak i funkcji oświetleniowej jaką mają spełniać.

Wszystkie oprawy wykonane są, na wysokiej jakości i specjalnie opracowanych do tego typu oświetlenia, profilach aluminiowych, największego na świecie polskiego producenta profili firmy KLUŚ.

© Copyright NeoLed
projekt i realizacja AdDesign Studio